Güvenli ve Kazandıran Web Siteleri...

Bursa da web tasarım şirketleri arasında 100% Yerli Program ve 100% Müşteri memnuniyeti sloganı ile 2002 den günümüze kalitemizle farklıyız. WEB DİZAYN STÜDYO

Tüm Hizmetlerimiz

Maalesef Web Tasarım ve Programlama sektörümüzde diğer birçok sektörden daha fazla kayıt dışı çalışan insanlar mevcut.

Herkesin işine saygı duyuyoruz fakat en çok kendi işimize saygı duyduğumuzdan dolayı; asıl işi web tasarımı ve programlama olmayan ve bu işi yetkin bir şekilde yapamayacak olan kişileri sektörümüzden ayıklamak istiyoruz.

Web Tasarım Şirketleri olarak nitelendirebileceğimiz direk bir faaliyet kolu normalde yok, Bilişim firmaları yahut ajanslar kendi bünyelerine aldıkları programcı ve tasarımcılar ile bu işi yapmaya çalışmakta veya freelance olarak genellikle öğrencilerden oluşan kişilere web sitelerini yaptırmaya çalışmaktalar.

Biz; Bilişim sektörüne girdiğimiz 2002 den daha öncesine 1999 yılına uzanan amatör web tasarım maceramızı 2007 yılına geldiğimizde tamamen profesyonel bir yapıya kavuşturmak için WEB DİZAYN STÜDYO yu kurduk. Tamamen yerli web programlar üreterek, özel projelere özel çözümler sunuyoruz. Basma kalıp web sitelerinden öte Estetik, Dinamik ve hepsinden önemlisi Verimlilik sağlayacak web siteleri tasarlıyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne birçok başarılı projeye imza atmanın verdiği özgüven ile sizin de Web Sitenizin en az hayal ettiğiniz kadar güzel ve verimli olması için gerekeni yapacağımıza söz veriyoruz.

 

Web Sitesi Tasarımı için HEMEN ARA

0(224) 999 5 4440(224) 999 5 888

Web Dizayn Stüdyo
Bursa Web Tasarım Logo
"Ses, SMS ve İnternet Hizmetleri, BTK Tarafından YetkilendirilenSTH-354 Yetki ve Belge Numarasına
Sahip, Kobikom Telekomünikasyon A.Ş Altyapısı Kullanılarak Sağlanmaktadır."

Sosyal Medya

YouTube
Menüyü Gizle Menüyü Göster Yukarı Çık
Yükleniyor