2002'den bu yana hizmetinizdeyiz.

1 AĞUSTOS - tarihinde Web Dizayn Stüdyo tarafından yazılmıştır.

2002 yılında Bursa'da kurulan firmamız ilk zamanlarda bilgisayar donanımı ve web tasarımı hizmetlerini birikte yürütmüştür. Yılların verdiği deneyimle müşterilerimizin web üzerindeki ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit edebilmek ve onlar için doğru çözümler üretebilmek bizi Bursa Web Tasarım firmaları içinde diğerlerinden farklı bir yere koymuştur. 

Bursa başta olmak üzere web tasarım konusunda tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başlayan firmamız, gurur duyduğu işler içerisine sizin web sitenizi de katmak için sürekli olarak hizmetinizdedir. 

Dünya'nın en gelişmiş web sunucularını yüksek güvenlik içerisinde kullanmaya ilk başladığımız günlerden itibaren kaliteden asla vazgeçmedik ve taviz vermeyeceğimiz, hizmet kalitemizin farkını gösteren unsurlardan biri olarak kalmaya devam edecektir. Dünya'da benzersiz olarak %99.98 uptime (yayın devamlılığı) sayesinde neredeyse kesintisiz olarak web siteniz ve maillerinizin çalışmaya devam etmesi için de ilerleyen yıllarda da taviz vermeyi asla düşünmüyoruz. (2012 yılı toplam downtime süremiz 45 sn dir)

İyi günlerde çalışmak dileğiyle...

 

 

 

Ekolojik Web bir Bursa Web Tasarım firmasıdır.

Bursa Web Tasarım, İnternet Sitesi, Tasarım
Web Dizayn Stüdyo
Bursa Web Tasarım Logo
"Ses, SMS ve İnternet Hizmetleri, BTK Tarafından YetkilendirilenSTH-354 Yetki ve Belge Numarasına
Sahip, Kobikom Telekomünikasyon A.Ş Altyapısı Kullanılarak Sağlanmaktadır."

Sosyal Medya

YouTube
Menüyü Gizle Menüyü Göster Yukarı Çık
Yükleniyor