Ekolojik web Web Dizayn Stüdyo Web Tasarım ve Programlama Hizmetleri

Tarihçe:

1998 yılından 2002‘ye kadar teknoloji sektöründe biriktirdiğimiz tecrübelerimizle 2002 yılında İS-TECH Bilişim ve İletişim Hizmetleri’ni kurduk. İlk kuruluş yıllarında bilgisayar donanımı ve web tasarımını birlikte yürüttük. İlerleyen dönemlerde, donanım ile ilgili çalışmalarımızı askıya alarak sadece web tasarımı ve programlaması ile ilgili uzmanlığımızı geliştirdik. 2007 yılında Web Dizayn Stüdyo’yu kurarak Bursa’da Web Tasarımının profesyonelce yapılmasını geliştirmek için bir adım daha attık.

Yenilenen teknolojinin geride kalanı affetmeyeceğini bildiğimiz için; genç ve dinamik kadromuzla durmak bilmeden, teknolojiyi takip etmek yerine yanında koşmayı bildik. Teknolojinin yanında koşabilmemizi sürekli devam eden AR-GE çalışmalarımıza borçluyuz.

2012 yılında dünyada bir ilk olan Ekolojik Web kampanyasını geliştirdik ve sektöre yeni bir soluk daha kazandırdık.

Misyonumuz:

“Hedefi olmayan gemiye, hiçbir rüzgâr yardım etmez…”

Tüm müşterilerimizin Web Sitelerinden en az hayal ettikleri kadar faydalanmalarını sağlamak, sektörde öncülük ederek yerli Web Programlarının tercih edilmesini sağlamak ve daima teknolojiyi takip etmek yerine yanında yürümeyi mümkün kılmak için gerekli AR-GE çalışmalarını yürütmek, planladığımız ve takibini yaptığımız tüm projelerimizin başarı oranını %100 seviyesinde tutmaktır.

Kalite Politikamız:

Müşteri memnuniyeti üzerine kurduğumuz kalite politikamız, kurulduğumuz günden bu yana ödün vermediğimiz ve sayesinde tek bir müşteri şikayeti dahi almamamızı sağlayan %100 başarı kazanmış bir övünç kaynağımızdır.

AR-GE:

Görsellik ve işlevselliği birlikte ve doğru olarak kullanmak zorunda olduğumuzu iyi bildiğimizden dolayı, hem dünyadaki gelişmeleri iyi takip etmek, hem de iş dünyasının web sitelerinden beklentilerini tespit etmek ve bunlara özel çözümler geliştirmek için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Bunun yanı sıra daha da verimli web siteleri üretmek için, web sitesi ziyaretçilerinin davranış biçimlerini iyi inceleyip, detaylı analiz ederek ziyaretçileri müşteriye çevirmenin tekniklerini müşterilerimiz lehine kullanmak amacıyla araştırmalarımızın derinliği psikolojiye kadar dayanmaktadır. Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda ortaya çıkan %100 yerli web programlarımız, arama motorları ile dost yapısından dolayı ilave SEO çalışmasına ihtiyaç duymadan işinizi rakiplerinin bir adım önüne çıkarmakta size yardımcı olmaktadır.

İyi günlerde çalışmak dileğiyle...

Web Dizayn Stüdyo
Web Dizayn Stüdyo
Bursa Web Tasarım Logo
"Ses, SMS ve İnternet Hizmetleri, BTK Tarafından YetkilendirilenSTH-354 Yetki ve Belge Numarasına
Sahip, Kobikom Telekomünikasyon A.Ş Altyapısı Kullanılarak Sağlanmaktadır."

Sosyal Medya

YouTube
Menüyü Gizle Menüyü Göster Yukarı Çık
Yükleniyor